Ciepła kolorystyka we wnętrzach część II – róż, czerwień i brąz

Published by: 2

Wiesz już, że ciepłe barwy we wnętrzach sprzyjając dobremu samopoczuciu. Było o żółtym, złotym i pomarańczowym. Przyszedł czas na kolejne trzy barwy pomocne w aranżacjach wnętrz. Koniecznie sprawdź je, ponieważ stanowią rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczenia.

Romantyczny róż

Różowy kolor to niekoniecznie tylko ten słodki landrynkowy. Występuje bowiem w wielu odcieniach, dlatego z powodzeniem możesz korzystać z jego walorów. Oczywiście nie przesadzamy z jego ilością we wnętrzach, ale malinowe i pudrowe akcenty są jak najbardziej wskazane. Róż możesz łączyć z szarościami, czernią oraz bielą. Oryginalny efekt gwarantowany.

Kontrowersyjny czerwony

Czerwona barwa może wprowadzić nas w naprawdę wiele różnorodnych emocji. Jeśli miałaby znaleźć się na ścianach, to oczywiście nie na wszystkich. W zależności od tonacji efekty łączenia czerwieni z innymi barwami są naprawdę oryginalne. Kolor czerwonego wina w dodatkach? Jak najbardziej mile widziany.

Niezawodny brąz

O brązowej barwie we wnętrzach można powiedzieć, że jest prestiżowym wyborem. To kolor, który idealnie komponuje się z innymi. To popularnie wybierana barwa do kompozycji z kremami, beżami czy bielą. Na tle brązów świetnie wyglądają również zieleń i turkus. A co powiesz na misz masz z czerwienią, pomarańczem oraz żółtym? Ostatnia propozycja świetnie sprawdzi się w większym salonie. To tyle w ramach ciepłych barw we wnętrzach. Wybór pozostawiamy Tobie i życzymy samych udanych aranżacji.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *