Urządzając swoje ukochane M4 lub swój pierwszy dom, jesteśmy przerażeni ilością stylów, w jakich możemy to zrobić. Na sam początek warto wybrać taki, który do nas bardzo dobrze pasuje. Co to znaczy, że styl do nas pasuje? To nic innego jak fakt, że styl, który wybierzemy, dodatki, które do niego dobierzemy, będą każdego dnia nas cieszyć, a nie denerwować. Jest to główna cecha wybrania tego, co się lubi. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, jaki styl jest naszym ulubionym, warto przeszukać Internet w poszukiwaniu najbardziej popularnych wystrojów wnętrz minionego roku. Dodatki, które dobierzemy w późniejszym czasie, typu kadzidła, podkładki, doniczki, świece itp. dopasujemy kolorystycznie. 

Nowoczesność rządzi!

Obecnie wnętrza urządza się bardzo nowocześnie. Wszyscy tak mówią, jednak niewiele osób wie, co to znaczy. Nowoczesne wnętrza to takie, w których mamy dostępną dużą przestrzeń. Nie są one zagracone. Są jasne, ciepłe i wygląda jak z katalogu. To nie jest oczywiście negatywna cecha, ponieważ kadzidła używane są również w normalnych mieszkaniach, nie tylko do robienia zdjęć do katalogów. W nowoczesnych wnętrzach czekają na Ciebie takie kolory jak szary, biel, chłodny beż i czasami czerń. W bardziej nowoczesnych wnętrzach można spotkać również dodatki w kolorze złotym lub srebrny, np. kadzidła włożone w złoty dzbanek. Nowoczesność również popycha nas do zakupu mniejszej ilości przedmiotów do domu, ponieważ ten styl nie cechuje się zagraceniem powierzchni. Króluje tu raczej minimalizm, który w połączeniu z odpowiednią kolorystyką sprawia wrażenie dość muzealne. Jednak, aby takie wnętrze nie było zbyt surowe, warto zainwestować w dodatki typu kadzidła, które pięknie pachną czy ramki na zdjęcia. 

Styl skandynawski

Jest to jeden z najbardziej popularnych i ukochanych stylów ostatniej dekady. Styl skandynawski to styl, gdzie króluje biel i drewno. Elementy drewniane są praktycznie w każdym skandynawskich stylu. Tutaj pasują nawet kadzidła! Czasami ciężko opisać, jaki to dokładnie jest styl, jednak jeśli tylko spojrzysz na zdjęcie, to wiesz, co to jest. Prostota i naturalność to cechy charakterystyczne dla tego stylu. Króluje tam raczej jasna kolorystyka dodatków, które są dobierane bardzo rozmyślnie. Przebywając w takim wnętrzu, czujemy ciepło oraz wewnętrzny spokój, ponieważ elementy drewniane lub naturalne uspokajają nas. Jeśli do tego dorzucimy dodatki, np. kadzidła w swoim ulubionych zapachu, to będzie to dom, z którego nikt nie będzie chciał wyjść.

Dobierając styl wnętrza sprawdź, czy jest to, coś co lubisz. Niektóre dodatki, jak kadzidła można zastosować w każdym stylu, bez obawy przed niespójnością. Jednak przed urządzaniem swojego mieszkania przeglądaj jak najwięcej zdjęć, aby mieć pewność, że za rok nie będzie potrzebny remont.