Sklep Catido.pl posiada wszystkie niezbędne produkty, które przydadzą się przy remoncie albo projektowaniu łazienki. Nie zabraknie tu też urządzeń kuchennych albo nawet elementów ogrzewania. Szeroki asortyment sklepu można zamówić internetowo albo stacjonarnie, w czterech punktach rozłożonych w Warszawie, Białymstoku i Gdańsku. Jakie towary można kupić w sklepie Catido? 

Produkty łazienkowe 

Najwięcej produktów w sklepie Catido.pl dotyczy z pewnością łazienki. Można to poznać po szerokim wyborze pryszniców oraz wanien. W przypadku tych pierwszych nie zabraknie różnych kabin – nowoczesnych albo bardziej klasycznych. Dużą popularnością w sklepie cieszą się wersje Walk-in, bez brodzika. Dokupić można do nich odpływy prysznicowe albo baterie. Nie zabraknie też osobnych brodzików. Do kupienia są również wanny o różnych profilach. Mogą być prostokątne albo wolnostojące. Pod dostatkiem jest również akcesoriów do wanny. 

Sklep Catido.pl posiada sporo mebli łazienkowych. Znaleźć tu można szafki podwieszane na umywalkę. Odporne na wilgoć można kupić w wersji białej, czarnej oraz w kolorze drewna. Do samej szafki można oczywiście kupić też umywalkę, gdzie modne są ostatnio wersje nablatowe oraz samoczyszczące. Do pryszniców oraz wanien da się również dobrać różnorodne zawory i syfony, dopasowane do danego sprzętu. 

Produkty do kuchni

Dzięki sklepowi Catido.pl można wykonać również solidny remont kuchni. Szeroki jest wybór zlewozmywaków, które występują w różnych kształtach: okrągłych, kwadratowych albo prostokątnych. Dzięki granitowi wyróżniają się dużą wytrzymałości, a przy okazji dużą estetyką. Do zlewozmywaka można dobrać jakościową baterię, która w wersji chromowanej nie będzie rdzewiała. Całkiem spory jest również wybór syfonów. Ciekawym zakupem do kuchni może być młynek do rozdrabiania odpadów. Przydatnym narzędziem jest też dozownik do płynu, który pozwoli utrzymać w niej czystość oraz higienę. 

Systemy grzewcze i fotowoltaika  

W sklepie nie brakuje nawet sprzętu do ogrzewania pomieszczeń. W przypadku łazienki (ale też salonu albo innych pokoi) świetnie sprawdza się sprzęt do ogrzewania podłogowego. Sklep Catido.pl oferuje izolację termiczno-akustyczną, termostaty Wi-Fi oraz oczywiście grzejniki, które zwiększą temperaturę w pokojach. To duży komfort przy wyjściu z kąpieli albo po przyjściu z zimnego podwórka. W sklepie Catido można nawet znaleźć zestawy fotowoltaiczne, gdzie gwarantuje się dodatkowo ich montaż. Wysokiej jakości sprzęt zapewnia moc na poziomie 10 kW. Ogrzać dom można również za pomocą pompy ciepła, gdzie w sklepie dostępne rekuperatory oraz urządzenia kompaktowe.